Говори, як вікінг!

Мовні курси

Поточні курси Відгуки

Не просто мовна школа

Українсько-Скандинавський Центр – це спільнота. Ми – люди, які люблять все, що стосується Північної Європи: від мов та літератури до природи та способу життя. Можливо, ви такі ж як і ми?

Ви можете приєднатись до наших класів норвезької, шведської, данської та фінської мов у Києві чи Львові. Зазвичай ми починаємо набір на навчання у серпні чи січні.

Хочете дізнатися більше про скандинавський спосіб життя, літературу чи цінності? Долучайтесь до наших подій у Львові або Києві.

Створіть свій власний тревелбук або горня в скандинавському стилі з нашою командою!

Ми допоможемо вам підтримувати свої знання скандинавських мов! Приходь, не зважаючи на свій розмовний рівень, на зустрічі в Києві та Львові, знайомся з носіями мови та вдосконалюй свій рівень, беручи участь у розмовах на різні теми.

Послуги

Заняття норвезької мови

Vil du lære norsk med oss? Якщо ваша відповідь “так” чи “що це означає?” то ви в потрібному місці!

Read more

Заняття шведської мови

Готові вчити шведську мову разом з нами? На вас чекає команда професійних викладачів!

Read more

Заняття данської мови

Давайте вивчати данську мову разом з нами!

Read more

Заняття фінської мови

Фінську мову вивчити нелегко, але ми знаємо, як вам у цьому допомогти!

Read more

Формуємо Спільноту разом

Українсько-Скандинавський Центр став місцем зустрічі гарних людей з гарними цінностями. Це середовище – щось набагато більше за мовні курси. Тут можна стати частиною прекрасної спільноти, а також поглибити власні знання про культуру і повсякдення скандинавських країн на тематичних заходах, забавлянках, кінопереглядах і розмовах з гостями з Півночі. І найважливіше – тут можна зустріти людей із вогником в очах, тих, хто творить USC і займається тим, що любить.

Наша історія

Будемо на зв’язку!

Сконтактуйтесь із нами

Адреса в Києві

Вул. Б.Хмельницького, 51Б