Більше, ніж мовна школа

Українсько-Скандинавський центр – це спільнота. Ми любимо усе, пов’язане з Північною Європою: від мов і літератури до природи та способу життя. Можливо, ви такі ж, як і ми?

Ви можете приєднатись до наших курсів норвезької, шведської, данської та фінської мов у Києві чи Львові. Зазвичай ми починаємо набір на навчання у серпні (на осінній семестр з вересня по грудень) чи січні (на весняний семестр з лютого по червень).

Хочете дізнатися більше про скандинавський спосіб життя, літературу чи цінності? Долучайтесь до наших подій у Львові або Києві.

Обожнюєш Скандинавію та любиш творити власними руками? Чи, можливо, хочеш дізнатися більше і спробувати зробити щось власноруч? Запрошуємо тебе на УСЦ майстер-класи! Власноруч розмальовані горнята, мандрівні нотатники, адвент-календарі, новорічні іграшки та багато іншого тебе чекає у нашому офісі. Гайда творити разом!

З нами ваші знання скандинавських мов будуть невпинно рости! Приходьте на розмовні клуби у Києві чи Львові незалежно від рівня, знайомтесь з носіями мови і вдосконалюйте свої розмовні навики в обговореннях на різні теми.

Послуги

Заняття норвезької мови

Vil du lære norsk med oss? Якщо ваша відповідь “так” чи “що це означає?” то ви в потрібному місці!

Дізнатися більше

Заняття шведської мови

USC пропонує вивчення шведської мови для опанування рівнів А1, А2 і В1.

Дізнатися більше

Заняття данської мови

Давайте вивчати данську мову разом з нами!

Дізнатися більше

Заняття фінської мови

Фінську мову вивчити нелегко, але ми знаємо, як вам у цьому допомогти!

Дізнатися більше

Формуємо Спільноту разом

Українсько-Скандинавський Центр став місцем зустрічі гарних людей з гарними цінностями. Це середовище – щось набагато більше за мовні курси. Тут можна стати частиною прекрасної спільноти, а також поглибити власні знання про культуру і повсякдення скандинавських країн на тематичних заходах, забавлянках, кінопереглядах і розмовах з гостями з Півночі. І найважливіше – тут можна зустріти людей із вогником в очах, тих, хто творить USC і займається тим, що любить.

Наша історія

Будемо на зв’язку!

Сконтактуйтесь із нами

Адреса в Києві

Вул. Б.Хмельницького, 51Б