Наша команда

Знайомтесь із тими, хто створює наш центр:

Дмитро Новашок

Голова правління УСЦ

Дмитро Новашок наразі навчається на бакалавраті за спеціальністю “Міжнародне право” та “Переклад” на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І.Франка.

Він брав участь у різних короткотермінових проектах та літніх школах, таких як Українсько-Норвезька Літня Школа (Чернівці, Україна), Навчальний візит до Норвегії (Осло, Норвегія), Літня школа Нансена з Діалогу та Миру (Ліллегаммер, Норвегія). Дмитро звяв участь у Міжнародній літній школі в Осло у 2017 році, вивчаючи норвезьку мову та Норвезьке життя та суспільство.

Дмитро має довгий досвід волонтерства, працюючи у ГО “Центр Молода Дипломатія”, Львівській молодіжній раді та ін.

Юля Гудошник

Керівниця київського офісу

Юля – журналістка з подвійним дипломом з Глобальних Студій університетів Лейпцига (Німеччина) та Роскільде (Данія). Почала роботу в Центрі із данського напрямку. Зараз займається усіма. Продовжує проводити майстер-класи та лекції із данського щастя та пояснює в Україні феномен данського хюгге.

Наталя Іліщук

Координатор проектів львівського офісу

Наталя Іліщук здобула ступінь бакалавра за напрямом «Міжнародна інформація» та навчається на магістерській програмі з інформаційного бізнесу та перекладу на Факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І.Франка. Вона також навчалася по програмі обміну в Інституті міжнародних відносин Варшавського університету.

Окрім цього Наталя брала участь у низці короткотермінових програм, серед яких літня школа на базі Акадамії Нансена (Ліллехаммер, Норвегія) та курс із норвезької мови, літератури та культури в Аґдерському університеті (Крістіансанн, Норвегія). Вона також була учасником Міжнародного Студентського Фестивалю в Тронхаймі, Норвегія.

Наталя має більш ніж 4 роки волонтерського досвіду роботи в різноманітних проектах та заходах національного й міжнародного масштабів, зокрема волонтерство на Медіа Форумі, Форумі Видавців та менторство шведської команди на фестивалі Єврофанз. Вона також має досвід роботи у сфері зв’язків з громадськістю та перекладі.

Хочеш долучитися до нашої команди?

Пиши нам сюди:

usc@ukr-scandinavian.org