Наша команда

Знайомтеся з тими, хто творить наш Центр:

Дмитро Новашок

Голова правління USC (USC Львів)

Дмитро Новашок наразі навчається на магістратурі за спеціальністю “Міжнародне право. Переклад” на Факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І.Франка.

Він брав участь у різних короткотермінових проектах та літніх школах, таких як Українсько-Норвезька Літня Школа (Чернівці, Україна), Навчальний візит до Норвегії (Осло, Норвегія), Літня школа Нансена з Діалогу та Миру (Ліллегаммер, Норвегія). Дмитро звяв участь у Міжнародній літній школі в Осло у 2017 році, вивчаючи норвезьку мову та Норвезьке життя та суспільство.

Дмитро має довгий досвід волонтерства, працюючи у ГО “Центр Молода Дипломатія”, Львівській молодіжній раді та ін.

Юля Гудошник

Керівниця київського офісу (USC Київ)

Юля – журналістка з подвійним дипломом з Глобальних Студій університетів Лейпцига (Німеччина) та Роскільде (Данія). Почала роботу в Центрі із данського напрямку. Зараз займається усіма. Продовжує проводити майстер-класи та лекції із данського щастя та пояснює в Україні феномен данського хюгге.

Наталя Іліщук

Проектна менеджерка (USC Львів & Київ)

Наталя Іліщук здобула ступінь магістра за напрямом «Міжнародна інформація. Переклад» на Факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І.Франка. Вона також навчалася по програмах обміну в Інституті міжнародних відносин Варшавського університету та Факультеті політичних наук Болонського університету.

Окрім цього Наталя брала участь у низці короткотермінових програм, серед яких літня школа на базі Академії Нансена (Ліллехаммер, Норвегія), курс із норвезької мови, літератури та культури в Аґдерському університеті (Крістіансанн, Норвегія), і літня школа з норвезької мови та культури в Берґенському університеті (Норвегія). Також була учасницею Міжнародного Студентського Фестивалю ISFiT17 в Тронгаймі, Норвегія.

Має більше п’яти років волонтерського та організаційного досвіду роботи в різноманітних проектах та заходах національного й міжнародного масштабів, зокрема на Медіа Форумі, Форумі Видавців, ІТ Арені, фестивалі Єврофанз, та досвід роботи у сфері комунікацій та зв’язків із громадськістю. Також займається перекладом скандинавської літератури українською мовою.

До USC Наталя приєдналася з початку відкриття офісу у Львові. Пізніше була в команді організаторів Українсько-Скандинавської школи у Чернівцях (2017) та відповідала за відкриття офісу USC у Києві (2019).

Ліана Бриндзак

Офіс менеджерка (USC Львів)

З USC Ліана познайомилася ще з самого початку викладання скандинавських мов у Львові. Прийшла в організацію як студентка мовних курсів, вивчала норвезьку мову.

Згодом долучилася до волонтерської команди Центру. Брала участь в організації різноманітних лекцій, кіновечорів, майстер-класів. «Знаковою подією для мене як волонтера була організація святкування Дня Конституції Норвегії 17 травня у 2017. Саме тоді прийшло усвідомлення тіснішої причетності до нашої львівської скандинавської спільноти. І це фантастично, що USC – це не просто мовні курси, а значно більше! Це затишний офіс з нордичною бібліотекою, де можна зустрітися з цікавими людьми, познайомитися з іноземцями та почерпнути багато цікавої інформації», – згадує Ліана.

Влітку 2017 року Ліана брала участь в Українсько-Скандинавській літній школі USC, де вперше отримала досвід спілкування з представниками Скандинавських країн.

У квітні 2019 року за програмою USC відвідала Норвегію: міста Осло та Берген. Тиждень, прожитий в цій скандинавській країні, подарував неймовірно велику кількість яскравих вражень та дав змогу на власні очі побачити те, про що дізнавалася на заняттях з норвезької та освітніх лекціях. З вересня 2019 року працює у львівському офісі Українсько-Скандинавського Центру.

Вікторія Тростогон

Координаторка шведського напряму (USC Київ)

Вікторія закінчила Київський національний лінгвістичний університет і здобула кваліфікацію магістра філології, викладача англійської та німецької мов і зарубіжної літератури, а шведську вивчила для того, щоб написати дисертацію на тему «Дискурс суб’єктивності як складова поетики модернізму в літературі Швеції».

Наразі викладає англійську мову в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», а також шведську в USC Kyiv.

Вікторія прагне популяризувати шведську літературу в Україні, тому, починаючи з 2016р., вона прочитала ряд лекцій для таких організацій як Språkcafé i Kyiv (2016), Swedish Language School – Kyiv (2017), USC Summer School (2017), і як лекторка взяла участь, зокрема, у тематичних подіях Nordic Night (2017), Дні Скандинавії (2018), День скандинавської культури в Києві (2018).

Тримає руку на пульсі міжнародної скандинавістики, співпрацюючи з Центром скандинавських студій Копенгаген – Лунд.

Хочеш долучитися до нашої команди?

Пиши нам сюди:

usc@ukr-scandinavian.org